foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

ЛИНКОВИ

ОГЛАСНА ТАБЛА

БИОЛОГИЈА ОКРУЖНО -BIOLÓGIA KÖRZETI

Још један велики успех наших ученика, на окружном такмичењу из биологије, изузетне успехе су постигли ученици Димитрије Драгојевић 7.а, Јелена Миљковић 7.б, и Милош Мандић 8.а који су се пласирали на републичко такмичење, као и Ката Нађ Канас 5.ц која је остварила изузетне резултате и у старијим разредима и од ње очекујемо републичка такмичења. Поносни смо на наше генијалне ученике и желимо им срећу на републичком такмичењу.

Még egy nagy sikere iskolánk tanulóinak a körzeti biológia versenyen, kiemelkedő eredményeket értek el Dragojević Dimitrije 7.a, Miljković Jelena 7.b és Mandić Miloš 8.a, akik továbbjutottak a köztársasági versenyre. Nagy Kanász Kata szintén rendkívüli eredményt ért el, akitől a további osztályokba köztársasági versenyeket várunk. Büszkék vagyunk kiváló tanulóinkra és sok sikert kívánunk nekik az országos versenyen

biologija okružnoNađ biologija

Copyright 2024  ОШ "Јован Јовановић Змај" Суботица