foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

ЛИНКОВИ

ОГЛАСНА ТАБЛА

ДОДЕЉЕНА СРЕДСТВА ЗА АФИРМАЦИЈУ ШКОЛСКОГ СПОРТА

Покрајински секретар за спорт и омладину Дане Баста уручио је 19.4.2022. у Покрајинској влади уговоре о додели средстава за афирмацију школског и универзитетског спорта у АП Војводини и за организацију и учешће на међународним спортским такмичењима у 2022. години.

Подржан је и пројекат наше школе и одобрена су средства по конкурсу у износу од 200.000,00.

Захваљујемо се одобреним средствима које ће унапредити развој школског спорта и физичког васпитања у нашој школи.

 Dane Basta tartományi sport- és  ifjúsági titkár 2022. április 19-én a tartományi kormányban átadta a támogatási szerződéseket: a 2022-es évben pénzeszközök elosztásával segítik az iskolai és egyetemi sportágak népszerűsítését, megerősítését, a nemzetközi sportversenyek lebonyolítását, a határon túli versenyekre való kijutást.

       A pályázat keretében iskolánk projektjét is elfogadták, és 200.000,00 dinár összegű támogatást hagytak jóvá.

       Köszönjük az anyagi eszközöket, a támogatást, amelyek elősegítik iskolánkban a sport és a testnevelés fejlesztését.

 

                                          sport

Copyright 2023  ОШ "Јован Јовановић Змај" Суботица