ОШ "Јован Јовановић Змај" Суботица

AI "Jovan Jovanović Zmaj" Szabadka

Ала је леп овај свет...

Мар
18
2020

ОБАВЕШТЕЊЕ О УЧЕЊУ НА ДАЉИНУ !!! TÁVOKTATÁSSAL KAPCSOLATOS TÁJÉKOZTATÓ!!!

  • ОБАВЕШТЕЊЕ О УЧЕЊУ НА ДАЉИНУ !!! TÁVOKTATÁSSAL KAPCSOLATOS TÁJÉKOZTATÓ!!!

Поштована децо и родитељи,

обавештавамо вас да је наша школа у најкраћем року организовала учење на даљину, где ћете уз помоћ дигиталних комуникација од својих кућа моћи да наставите своје образовање тамо где смо стали у учионицама, а максималну подршку и помоћ имаћете од својих учитеља и наставника.

Предметна настава ће, поред РТС канала, бити организована преко дигиталних платформи и друштвених мрежа, а све своје наставне материјале из свих предмета моћи ћете да скинете преко нашег сајта у подменију УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ !

Разредна настава ће, поред РТС канала, бити реализована и путем различитих платформи и видова комуникације. Сваки учитељ одлучује о начину реализовања васпитно - образовног програма у свом одељењу, па додатне информације и инструкције можете добити управо од надлежних учитеља.

Хвала на поверењу Змајевци, заједно ћемо победити корона вирус !!!

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Értesítjük Önöket, hogy a korona vírussal kapcsolatos rendkívüli helyzet miatt távoktatás kezdődik iskolánkban! Az oktatás ilyen jellegű megszervezése számunkra is újdonság, tehát kérjük a szülők és a tanulók teljes körű együttműködését! Kövessék folyamatosan  iskolánk honlapján megjelenő tájékoztatóinkat és a megjelenő tananyagokat.      

A tanórák a Pannon RTV csatornája mellett különböző kommunikációs felületeken keresztül kerülnek megszervezésre. Minden tanító egyénileg dönt saját osztályán belül az oktatási- nevelési program megvalósításáról, ezért a kiegészítő információkat és utasításokat közvetlenül az illetékes tanítónőtől kapják meg.            

Fokozott odafigyelésüket és együttműködésüket előre is köszönjük!