HU

ОШ "Јован Јовановић Змај"
Суботица

Ала је леп овај свет...

Мар
2
2014

Резултати окружног такмичења из физике

Коначни резултати   VI разред

 

Плас

Шиф.

Презиме и име

Школа

Ментор

1

2

3

4

5

Укупно

 

Н

1.

60

Бешњи Левенте

„Ј.Јовановић Змај“

Амштадт Аранка

20

20

10

20

20

90

I

2.

04

Хуђик Корнел

„Братство-јединство“ Бајша

Бачић Анико

16

20

20

19

10

85

I

3.

99

Жарић Немања

„Ј.Јовановић Змај“

Амштадт Аранка

20

20

7

9

20

76

II

4.

75

Ковачић Никола

„Милош Црњански“

Јовичић Александра

20

6

7

20

20

73

II

5.

05

Шутиев Маја

„Мирослав Антић“

Анђушић Ана

20

0

8

20

10

58

P

6.

59

Арсенић Марко

„Никола Тесла“ 

Бачка Топола

Павлица Мирјана

0

17

0

20

20

57

P

7.

62

Пинтер Оливера

„Ј.Јовановић Змај“

Амштадт Аранка

7

2

8

20

20

57

P

8.

94

Хајду Ласло

„Хуњади Јанош“

Хатала Золтан

7

17

2

0

12

38

 

9.

48

Бајић Марина

„10. октобар“

Кесег Левенте

20

0

2

4

10

36

 

10.

12

Радоичић Марија

„Никола Ђурковић“ Фекетић

Јовановић Дејан

19

0

6

8

0

33

 

11.

86

Матијевић Јована

„Иван Милутиновић“

Кецман  Милена

16

4

5

3

2

30

 

12.

64

Бабић Јована

„Вук Караџић“

Топић Дејан

0

2

3

16

6

27

 

13.

85

Чањи Агнеш

„Моша Пијаде“ Орахово

Штефичек Емилија

20

0

2

0

4

26

 

14.

31

Радојчин  Хелена

„Иван Горан Ковачић“

Скендеровић Ивана

16

0

0

0

0

16

 

15.

65

Червенак Акош

„Никола Тесла“

Бачка Топола

Штефичек Емилија

0

2

2

0

10

14

 

16.

02

Марчетић Филип

„Иван Горан Ковачић“

Скендеровић Ивана

4

0

0

0

6

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коначни резултати   VII разред

 

Плас.

Шифра

Презиме и име

Школа

Ментор

1

2

3

4

5

Укупно

 

Н

 

58

Вуковић Миња

„Милош Црњански“

Ковачевић Милорад

20

20

20

19

20

99

I

 

50

Нађа Лукић

„Јован Микић“

Даниел Баровић

16

12

20

20

20

88

II

 

01

Францишковић Сакал Теодор

„Иван Горан Ковачић“

Миљковић Мирјана

20

18

4

20

19

81

II

 

55

Стефановић Неда

„Свети Сава“

Павлуковић Алан

13

8

15

11

20

67

III

 

52

Старек Норберт

„10. октобар“

Кесег Левенте

20

8

8

10

20

66

III

 

74

Цирок Балаж

„Никола Тесла“

Бачка Топола

Штефичек Емилија

1

8

16

10

20

55

P

 

84

Мамужић Бојана

„Соња Маринковић“

Лазаревић Бојан

4

2

8

14

20

48

 

 

06

Симовић Милош

„Никола Тесла“

Бачка Топола

Павлица Мирјана

6

2

10

0

20

38

 

 

66

Станивук Алекса

„Никола Тесла“

Бачка Топола

Павлица Мирјана

20

2

7

0

4

33

 

 

96

Милинковић Здравко

„10. октобар“

Кресовић Данило

4

2

7

0

11

24

 

 

77

Димитровић Јован

„Јован Микић“

Даниел Баровић

6

2

3

0

0

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коначни резултати   VIII разред

 

Плас.

Шифра

Презиме и име

Школа

Ментор

1

2

3

4

5

Укупно

 

Н

1.

79

Јаковљевић Андреј

„Соња Маринковић“

Лазаревић Бојан

20

20

20

2

20

82

I

2.

07

Граховац Александар

„10. октобар“

Кресовић Данило

8

2

13

5

6

34

P

3.

56

Класановић Данило

„Соња Маринковић“

Лазаревић Бојан

20

4

0

3

2

29

P

4.

19

Каравезић Милош

„Соња Маринковић“

Лазаревић Бојан

10

3

2

5

0

20

 

5.

38

Бешњи Ботонд

„Ј.Јовановић Змај“

Амштадт Аранка

10

0

2

2

1

15

 

6.

81

Ђукетић Никола

„Иван Горан Ковачић“

Чолић Виктор

0

0

0

2

2

4

 

7.

11

Крнајски Стефан

„Свети Сава“

Павлуковић Алан

0

2

0

0

0

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PDF DocumentPDF Document